Miło jest uzyskiwać pewne zwycięstwa, ponieważ właśnie nimi później można się w pozytywnym tonie chwalić. Czynią tak na przykład pewne firmy budowlane, które uzyskują konkretne wyniki. Czasami biorą udział w pewnych zawodach czy konkursach. Chcą wtedy uzyskać jak najlepsze miejsce. W województwie pomorskim, trójmieście organizowane są takie przedsięwzięcia. W nich mogą się odpowiednio promować różnego rodzaju firmy. Ale to później społeczeństwo ma możliwość decydowania o tym czy popierają daną firmę. Właśnie ich opinie okazują się tutaj najważniejsze. Tak oto w udział o miano najlepszej firmy budowlanej wzięło udział aż 50 firm z całego województwa pomorskiego. Warto więc dowiedzieć się, jakie były tutaj wyniki tego zmagania.

Top 1 – Spec Bud Trójmiasto A. Teclaf

Firma budowlana Top 1 w województwie pomorskim, trójmiasto - Spec Bud A. Teclaf

Okazuje się, że pierwsze miejsce uzyskała firma budowlana z Wejherowa, której właścicielem jest A. Teclaf. On właśnie założył ta działalność w roku 2006, co oznacza, że wysila się w niej już ponad 11 lat. Firma się rozwinęła, ponieważ pojawia się w niej wielu doświadczonych pracowników budowlanych, o różnych specjalizacjach.

Każdy z nich rozwija się jeszcze w budownictwie przez cały czas. Posiada ta firma budowlana jeszcze własne rusztowanie, które samodzielnie zaprojektowała i wykonała. Stosuje je podczas własnych zleceń budowlanych. A zarazem użycza swoje rusztowanie poprzez wynajem. Dzięki temu jest w stanie obsługiwać różnorodnych klientów. W ciągu roku realizuje wiele poważnych projektów, na przykład elewacje i docieplenia dla dużych bloków, sieci biedronek czy wielu innych budynków. Ociepla także domki jednorodzinne.

Widzimy więc, że zasłużenie otrzymała pierwsze miejsce w rankingu. Przecież jej usługi budowlane zawsze pozostawiają pozytywne opinie u klientów. Świadczy o tym ich referencje, jak i zgoda na zaprezentowanie zdjęć z prac budowlanych na stronie, na portfolio. Wtedy wszyscy nowi klienci mogą się z tym dokładnie zapoznać.

top 2 – Usługi budowlane na poziomie

To kolejna firma, która dba o to, aby profesjonalnie obsługiwać swoich klientów. A zapewnia im profesjonalne remonty domów. Dzięki temu jest w stanie przeprowadzić remont dla każdej osoby, małej rodziny, jak i bardziej wymagających odbiorców na rynku. Podkreśla, że w tym kierunku wysila się także od ponad 10 lat. W tym okresie wykonała kilkanaście tysięcy remontów i ponad 99% z pozytywnym wynikiem.

Nie jest więc idealna, ale takiej raczej nie ma. Musimy jednak podkreślić, że okazuje się prawie idealna, doskonała, a właśnie współpraca z takimi fachowcami okazuje się najlepsza. Co ważne, jest jeszcze godna zaufania. Chętnie zwraca uwagę na swoje propozycje, które mogłaby zrealizować w dość krótkim czasie.

Top 3 – Elewacje dla Ciebie

Firma budowlana „Elewacje” to wspaniały przykład, że można uzyskać świetne wyniki, mimo że na rynku budowlanym pojawiła się od niedawna.

Reklamy