Zapewne każdemu z nas znana jest sieć marketów Biedronka. To w nich często zaopatrujemy się w produkty codziennego zastosowania. Ale to nie wpis stanowiący promocję tego sklepu, lecz zwracający uwagę na ciekawe efekty prac budowlanych, które zrealizowana jedna z firm zapewniających ocieplenia. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka zdjęć, które ukazują jej aktualny wygląd.

Prace, które zostały wykonane to nowa elewacja, jej odnowienie było wykonane zgodnie z terminem, co cieszyło się zadowoleniem Biedronki. Dodatkowo klienci są zadowoleni, że codziennie wybierają się do marketu, który jest jeszcze bardziej zadbany. Sami zobaczcie.

Firma-Spec-Bud-A.-Teclaf-zapewniała-ocieplenia-elewacje-dla-budynku-Biedronka-w-Wejherowie-na-osiedlu-Fenikowskiegoo.jpg

Widzicie w oddali, jak biedronka została odmalowana, a zarazem dokonano kilka niezbędnych napraw elewacji. Gdy przypatrzycie się zdjęciom, to zauważycie, to są to 2 różne Biedronki, co oznacza, że firma Spec Bud wysilała się już dla kilku z nich. A oznacza to tylko jedno. Zdobyła już takie zaufanie na rynku budowlanym, że otrzymuje coraz więcej zleceń na elewacje i ocieplenia budynków.

Firma-Spec-Bud-A.-Teclaf-zapewniała-ocieplenia-elewacje-dla-kolejnej-Biedronki.jpg

Jeśli pojawią się nowe realizacje, to chętnie je przedstawię w tym wpisie – oczywiście poinformuję o tym wszystkich. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi realizacjami, które wykonała nasza firma Spec Bud. Na przestrzeni 10 lat było ich kilkanaście tysięcy. A zdjęć udało  się zgromadzić około 100. Przede wszystkim skupialiśmy się na pracy, a nie na zdjęciach. I przez to aktualnie staramy się to nadrabiać, abyście mieli do naszej firmy budowlanej w Trójmieście, województwie Pomorskim jeszcze większe zaufanie.

Do współpracy zapraszamy nie tylko właścicieli marketów, ale również klientów prywatnych i firmowych, którzy otrzymują u nas najlepsze usługi budowlane. Wpis okazał się trochę promocją firmy budowlanej, ale proszę się nim nie zrażać. Ma on tylko uświadomić czytelnikom, które firmy budowlane zajmują się realizacją takich usług dla większych sieci marketów i innych korporacji. Czasami mogłoby się wydawać, że są to firmy, które zawsze z nimi współpracują.

A tutaj widać całkowicie inną postawę. Usługi budowlane zapewnia firma, która działa dla szerokiego grona odbiorców, nie tylko dla wybranej sieci marketów. Przypadło nam w to udziale i cieszymy się z tego faktu.