Ocieplenia domu i poddasza domu jest niezbędne, jeśli poddasze to ma zostać oddane do całorocznego użytku. Celem ocieplenia poddasza jest uzyskanie dobrej izolacji podczas zmiennych warunków atmosferycznych na zewnątrz.

Tym samym latem poddasze będzie mniej gorące, a zimą dzięki izolacji ciepło nie będzie uciekać. Warto pamiętać o wentylacji dachu już na etapie pokrycia materiałem. Dach powinien być wentylowany, aby powstałe skropliny miały szansę odparować. Powietrze powinno przepływać spokojnie pomiędzy folią a dachówkami. Izolacja powinna być ciągła, a między płytami ocieplającymi dom nie powinno być żadnych przerw.

elewacje ocieplenia trojmiasto pomorskie wejherowo.jpgDokładnie położone powinny zostać także płyty gipsowo- kartonowe. Połączeni ślizgowe pomogą uniknąć ewentualnych rys czy pęknięć na ścianach. W takim wypadku wzdłuż spoiny przykleja się taśmę ślizgową lub zwykłą taśmę malarską, następnie nanosi się na nią masę szpachlową i zatapia w niej taśmę zbrojącą. Po zaschnięciu ściana wymaga kolejnego szpachlowania, a wystające fragmenty taśmy się ucina.

Wykonanie takich prac budowlanych wchodzi w zakres usług firmy budowlanej. Jedną z nich jest Spec Bud Trójmiasto Arek Teclaf. Wysila się już od roku 2006, czyli ponad 10 lat. Zdobywa doświadczenie obsługując najbardziej doświadczonych klientów. Współpraca z takimi profesjonalistami to czysta przyjemność.

Warto jest wyszukać firmę, która wywoła u nas pozytywne wrażenie. Będziemy mile zaskoczeni z obsługi, jak i jakości wykonanej usługi budowlanej.